background img
Sencer Gültuna - Ortancamız Babam
1404095375

Sözüm Ona Onur Yürüyüşü

Uyan Türkiye!

Doğu Türkistan, Uygur Türkleri, Türkmenler ve Türkler kan ağlıyor diye feryat ettik. Az da olsa belli bir kitleye ulaştık. Sonuç yine yeterli değil.

Tek gündemimiz DOĞU TÜRKİSTAN olması gerekirken, bugün bir de LGBT yani lezbiyen, gay, biseksüel, trans gibi ne olduğu belirsiz bir ONUR YÜRÜYÜŞÜ çıktı.

Erkeğin erkekle yatmasının ve sevgili olmasının adına ONUR diyorsanız, ahlaki değerleri baştan değerlendirmemiz gerektiğini düşünürüm.

Ya konuşmayım diyorum ama kırk yıllık ibneliğin adını LGBT gökkuşağının altına şerefli bir duruş gibi göstermeniz resmen iğrenç…

Üstelik Ramazan ayında Müslümanların değerlerine dil uzatırsan, o sapkın dilini keserim!.. Haddini bileceksin. Nasıl bu toplum sana hala sesini çıkartmıyor ve istediğin saygılı karşılamayı alıyorsan, haddini aşmayacaksın.

Nasıl ki sen sözde ONURLU YÜRÜYÜŞÇÜLER olarak, yürümekten ve sokaklara çıkmaktan çekinmiyorsan ve ezilenlerin yanında oluyorsan, DOĞU TÜRKİSTAN’DA KATLİAM için bir organizasyon yap da görelim!… Gerçi yapma bırak… Ölüm şerefli bir duruştur.

Şahadetle orucunu açanlara saygısızlık yapmayalım.

Sona gelmeden önce şunu belirtmek istiyorum; HDP madem İstanbul’da LGBT desteklemesi yapıyorsun, lütfen aynı hassasiyetini yarın Diyarbakır ve Hakkari’de de göster. Kalkın gidin LGBT’li olanlar orada bir duruş gösterin!…

Sizde o g*t yok diyeceğim ama tek sermayeniz orası!..

****

Son olarak yeni bir imam türedi bizim ülkemizde. Sosyalist imam. Adını vermeyeceğim. Kimileri ona gezinin imamı diyor.

Resmen dinsizliği yaymak adına, din kisvesi adı altında yayınlar yapıyor. Takipçilerinin çoğunluğu ateist ve inançsız kesim.

Adam İslam’ın içinden anekdotları yuvarlayıp, kestirip atıp bir tez açığa çıkarmaya çalışıyor. Sonra insanlarda içinde Kur’an var diye peşinden sürükleniyor. Araştırma yapmayan ülke olarak, bu tarz insanlara prim verilmesinden üzüntü duyuyorum.

Kırkta bircilere laf eden imam, kırkta birin adam etse bize yeter!..

****

Her fırsatta Arap ülkelerinde çoklu eşliliği eleştirerek( savunmuyorum), Müslüman genellemesi yapanlar, bugün kalkmış aynı cinsle yatağa girenleri çağdaş kabul ediyor ve ONURLU YÜRÜYÜŞ olarak sunuyor ya, ben buna üzülüyorum.

Yoksa kimsenin tercihine lafımız yok. Yeter ki damarımıza basılmasın.

Yeter ki herkes kendi yuvasında yaşasın istediğini… Eğer top(!)lu olarak aşağılama hareketi içerisine girerseniz, top(!)unuzu patlatırız!..

İlişkili Etiketler
Bu yazıları görmek istemez misin?
Yorumlar