background img
Sencer Gültuna - Ortancamız Babam
fatih

Her Ayrılık Bir Veda Değildir

avatar
avatar

Latest posts by Fatih Ayhan (see all)

377467_10150498735440982_927885193_n

Her Ayrılık Bir Veda Değildir

Bundan yaklaşık iki sene önce mesaj kutuma gelen bir mesajla başladı bu atölyede yolculuğum. Gel diyordu beraber yazalım. Kelimelerimizin anlam ifade ettiği yerde beraber kalem tutalım. Sencer Gültuna’dan gelen bu teklifle başladı işte bu sayfadaki buluşmalarımız.

Başlangıç adında bir denemeyle başladı yolculuğumuz. Genelde İstanbul’da hayaller kurduk sonra bu satırlarda size ulaştık. Bir çok kişi yazılarıyla bize katıldı. Güzel yorumlar aldık, daha fazla kişiye ulaşmak için çalıştık.

Bu atölye yıllar sonra gerçekleşen buluşmalara vesile oldu benim için. Unutamadığım anılarım var buradaki mısraların arasında. Dost sohbetlerine konu olan yazılarım burada bir yerlerde. Kısacası kelimelerin anlam ifade ettiği bu atölye, benim için hayatın farklı zamanlarına tanıklık etti.

Ama iki yıldır sayfalarını meşgul ettiğim bu atölyeden ayrılık vaktinin geldiğini düşünüyorum artık. Düşününce işte şu sebepten vazgeçiyorum diye ifade edemem bu ayrılığı. Sadece biraz daha kendi kabuğuna çekilme isteğimden kaynaklanıyor bu düşünce.

Son olarak söyleyeceğim her ayrılığın bir veda olmadığı gerçeği. Zamanı gelince bu gün ayrıldığım atölyeye bir gün yeniden dönmek isteyeceğimi biliyorum. O zaman bu atölyenin sahipleri de bize yeniden gel derlerse buluşuruz. O zamana kadar sevgiyle kalın.

Not: Bu atölyede bu güne kadar yer almamda destek olan dostum Sencer Gültuna’ya ve bu atölyede bizi yalnız bırakmayan bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Fatih AYHAN / 3 Temmuz 2014 / İstanbul

İlişkili Etiketler
Bu yazıları görmek istemez misin?
Yorumlar

Comments are closed.